מיתוג

בנוסף לשירותי העיצוב והפרסום השונים שלנו, אנו מתמחים גם במיתוג לבתי עסק ממגוון תחומים.
בעלי עסקים רבים חושבים שהמשמעות של מיתוג היא עיצוב לוגו וכרטיס ביקור. מיתוג העסק שלך הוא תהליך הכרחי להצלחתו. המיתוג כולל את כל המידע על בית העסק – פעילותו והתוצרים שלו. המיתוג מסייע לבית העסק לשמור על הייחודיות שלו ולהצליח יותר מכל בתי העסק האחרים.

חשיבות המיתוג
מיתוג העסק מתחיל בניסוח שם לבית העסק – לשירותים שלו או למוצרים אותם הוא מוכר. לצורך הדוגמא, תאר לך שלמכשירי הסלולר לא היו שמות. אדם המעוניין לקנות מכשיר סלולר היה מגיע לבית העסק שמוכר מכשירי סלולר המוכר מציע לו מכשיר כלשהו - בלי שם, אלא רק מציין את המאפיינים . איך אותו אדם יידע באיזה מכשיר לבחור? לעומת זאת אם אומרים לו זה מכשיר "סמסונג" או "אייפון" הוא ישר יודע על מה מדובר ויותר קל לו לבחור. הנושא היחיד שהוא יצטרך להחליט עליו זה המחיר.

משמעותו של מיתוג
מיתוג מקצועי יוצר את המוניטין של העסק ומוצריו. כפי שהשם "סמסונג" או "אייפון" מעיד על מוצרים טובים ואיכותיים. עסק ללא מיתוג הוא "עוד עסק" בין עשרות ומאות אלפי עסקים ואין כל הבדלה בינו לבין עסק אחר. לכן, תהליך המיתוג הוא תהליך חובה לעסק שמעוניין להצליח, לבלוט ולהרוויח יותר מכל שאר בתי העסק באותו התחום או תחומים דומים.

מיתוג לעסקים – רק אצלנו...
סטודיו "יול עיצובים" הינו בעל מוניטין מזה 12 שנים. במסגרת הפעילות שלנו צברנו ידע וניסיון מוכח בכל תהליך המיתוג. תהליך המיתוג מתחיל בלימוד והכרה מעמיקה של בית העסק ומוצריו, חשיבה משותפת על שם העסק, בניית אסטרטגיית המותג, ערכי המותג, עיצוב הלוגו ופתוח שפה גרפית שתלווה את המותג לאורך זמן. שפה גרפית משמעותה עיצוב כל חומרי הפרסום השייכים לבית העסק כולל משרדי ורכבי החברה בהתאם לאסטרטגיה שפותחה. סטודיו "יול עיצובים" מתמחה בעבודה עם אנשים – פתיחות, רגישות, סבלנות, שקיפות והמון מקצועיות שמובילות בסופו של דבר להצלחה בולטת של בית העסק. נשמח להגיע לפגישת היכרות והתייעצות ללא התחייבות, למעט קפה...